Pracownik ds. finansów
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
Meb Technical Sp. z o.o. (POLSKA)
18. 5. 2024

MEB Group działa na arenie międzynarodowej od ponad 14 lat jako lider wdrażający światowe rozwiązania na polskim rynku w zakresie odnawialnych źródeł energii, magazynowania i zarządzania energią oraz technologii wodorowych.Tworzymy profesjonalną kadrę pasjonującą się innowacyjnymi technologiami, których wprowadzanie w życie postawiliśmy sobie za cel. Oferujemy inspirujące środowisko pracy, wyzwania oraz możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się branży.Dzięki licznym powiązaniom z zachodnim rynkiem jesteśmy zawsze na bieżąco z aktualnymi trendami i nowościami w branży. Pozwala to na zaproponowanie naszym Klientom rozwiązań na najwyższym poziomie, czego dowodem są przyznawane firmie liczne nagrody i wyróżnienia. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata/kandydatkę na stanowisko:Pracownik ds. finansów na pół etatuRekrutacja trwa do końca MAJA 2024.

Obowiązki

  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów finansowych wewnątrz organizacji,
  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno-prawnym i ich księgowanie,
  • koordynacja przepływu informacji pomiędzy działem finansów, a pozostałymi działami w firmie,
  • kompletowanie wymaganej dokumentacji i udział w pracach związanych z zamknięciem miesiąca,
  • wsparcie działu finansów w bieżących zadaniach, w tym udział w rozliczaniu inwestycji,

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie kierunkowe (preferowane wyższe): finanse, rachunkowość, ekonomia,
  • doświadczenie w pracy w obszarze finansów, księgowości oraz praktyczna znajomość zagadnień księgowych,
  • doświadczenie w pracy z pakietem MS Office, w szczególności MS Excel,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniających się warunkach,
  • zdolności analityczne, skrupulatność i terminowość,
  • zaangażowanie, umiejętność współpracy na różnych poziomach organizacji
  • mile widziana znajomość programu Symfonia (możliwość przyuczenia).

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem i umiejętnościami,
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie będącej leaderem na rynku w zakresie rozwijania autorskich technologii energetycznych,
  • Możliwość elastycznego czasu pracy
  • Pakiet benefitów socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinasowanie do szkoleń / kursów),
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy,
  • Dynamiczne środowisko pracy z projektami realizowanymi na międzynarodową skalę,
  • Stałe możliwości uczenia się zarówno w zakresie rozwoju technicznego, jak i osobistego,
  • Pracę w doświadczonym i prężnie rozwijającym się zespole specjalistów.

  • Praca Opole
  • Specjalista ds. finansów Opole
  • Pracownik ds. administracji Opole
  • Specjalista ds. Eksportu Opole
  • Specjalista ds. transportu Opole
  • Specjalista ds. HR Opole
  • Specjalista ds. turystyki Opole
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Opole
  • Specjalista ds. reklamy Opole
  • Specjalista ds. Sprzedaży Opole
  • Specjalista ds. telekomunikacji Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322