Pracownik ds. dokumentacji (też z orzeczeniem)
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Manpower
14. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:
- Tworzenie specyfikacji technicznych produktów w systemie
- Praca w laboratorium przy testach produktu (przeprowadzanie testów wytrzymałościowych prototypów opakowań w laboratorium)
- Przygotowywanie raportów i analiz
- Przestrzeganie wewnętrznych procedur i instrukcji
Miejsca pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności
Wymagania:
- Mile widziane wykształcenie wyższe (nie musi być techniczne) – Wszystkiego Cię nauczymy
- Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne komunikowanie się szczególnie w piśmie - poziom B1
- Znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
- Skrupulatność, dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
Oferta:
- Oferujemy pracę w systemie hybrydowym
- Praca pełna wyzwań w międzynarodowym środowisku
- Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
- Możesz liczyć na pomoc we wdrożeniu w nowe obowiązki !
- Dostęp do benefitów Manpower Premium: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie cv.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

  • Praca Łódź
  • Pracownik ds. administracji Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. reklamy Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Specjalista ds. finansów Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544