Pracownik ds. BHP, obsługa biura- zapraszamy osoby niepełnosprawne
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Probet Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma Probet Sp. z o.o., Lider aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych oraz świadczenia kompleksowych usług z zakresu HR dla firm na terenie całego kraju poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracownik ds. BHP z obsługą biura

Miejsce pracy: Poznań

Do rekrutacji zapraszamy osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za prowadzenie zagadnień związanych z BHP, w tym m.in.:
  • przygotowanie i nadzorowanie dokumentacji BHP,
  • udział w analizie ryzyka na stanowiskach pracy,
  • inicjacje zadań w celu minimalizacji zagrożeń BHP;
  • prowadzenie szkoleń na temat bezpieczeństwa pracy, ustalanie przyczyn i okoliczności wypadków,
  • prowadzenie rejestrów dokumentacji wypadkowej,
  • pomoc w przygotowaniu dokumentacji pracowniczej.

Wymagania:

- wykształcenie zgodne z Rozporządzeniem rady Ministrów. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy

- znajomość programów pakietu MS Office,

- umiejętność pracy samodzielnie oraz w zespole,

- dyspozycyjność, elastyczne godziny pracy,

- chęć dalszego pogłębiania wiedzy,

- dobra organizacja pracy,

- prawo jazdy kat. B,

- posiadanie doświadczenia na podobny stanowisku.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie 4.000 netto,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. obsługi klienta Poznań
  • Konstruktor (osoba) Poznań
  • Łącznik (osoba) Poznań
  • Obsługa hotelowa Poznań
  • Obsługa gastronomii Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Pracownik ds. administracji Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080