Pracownik ds. BHP
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
28. 9. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

Wypełnianie zadań i obowiązków wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy oraz Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, w tym:

- Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP.

- Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz w opracowywaniu wniosków powypadkowych.

- Prowadzenie szkoleń wstępnych z zakresu BHP.

- Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego.

- Opracowywanie wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i innych dokumentów dotyczących BHP.

- Doradztwo w zakresie BHP.

- Inicjowanie i rozwijanie różnych form popularyzacji problematyki BHP oraz ergonomii wśród pracowników Uniwersytetu.

Nasze wymagania

- Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w służbie BHP.

- Mile widziane doświadczenie w pracy w służbie BHP na uczelni wyższej, w branży chemicznej i pokrewnych.

- Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wykształcenie wyższe) z zakresu BHP.

- Znajomość obowiązujących przepisów z zakresu BHP.

- Odpowiedzialność za powierzone zadania oraz rzetelność w ich realizacji.

To oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

- Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w odpowiedzialnej, pełnej wyzwań pracy.

- Pakiet benefitów pracowniczych (13-stą pensję, dofinansowanie wypoczynku letniego, Kartę Multisport, preferencyjne pożyczki, ubezpieczenie grupowe).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Pracownik ds. administracji Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Specjalista ds. reklamy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392