Pracownik ds. Ankiet Terenowych
  • Przemyśl
Przemyśl, Przemyśl, podkarpackie, Polska
Praca.pl
22. 8. 2024

Zadania:

  • Bezpośrednia interakcja z potencjalnymi klientami, przeprowadzanie ankiet dotyczących programów "Mój Prąd" i "Czyste Powietrze".
  • Raportowanie wyników ankiet oraz zarządzanie dokumentacją.
  • Edukowanie mieszkańców o korzyściach płynących z programów proekologicznych.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Warunki Pracy:

  • Praca w terenie, na przydzielonych obszarach.
  • Praca w dni robocze, z wsparciem doświadczonego doradcy.
  • Umowa zlecenie z wynagrodzeniem dziennym i prowizją za pozyskanie klienta.

Oferujemy:

  • Niezbędne materiały do pracy oraz organizację transportu.
  • Wsparcie zespołu i szkolenia wprowadzające.
  • Brak wymagań dotyczących doświadczenia; zapewniamy kompleksowe przeszkolenie.

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

  • Pracując z nami, nabędziesz cenne umiejętności w dynamicznie rozwijającej się branży odnawialnych źródeł energii, będąc częścią zespołu, który realnie przyczynia się do poprawy stanu środowiska naturalnego.

  • Praca Przemyśl
  • Pracownik biurowy Przemyśl
  • Pracownik fizyczny Przemyśl
  • Pracownik produkcji Przemyśl
  • Przemyśl - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544