Pracownik ds. analiz efektywności inwestycji unijnych​​
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
19. 9. 2024

Jesteśmy zarządcą krajowej infrastruktury kolejowej i jedną z największych polskich firm, łączącą tradycję z nowoczesnymi technologiami. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, prowadzimy ruch pociągów oraz tworzymy rozkłady jazdy. Budujemy, modernizujemy i utrzymujemy całą infrastrukturę kolejową. Wszystko z szacunkiem dla natury!

Centrala Spółki poszukuje osób na stanowisko:
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • przygotowywanie i weryfikacja wniosków o dofinansowanie projektów z funduszy Unii Europejskiej w zakresie analiz finansowych, ekonomicznych i przewozowych,
  • weryfikacja studiów wykonalności i innych dokumentów dotyczących przygotowania inwestycji w zakresie analiz finansowych, ekonomicznych i przewozowych,
  • przygotowywanie uzasadnień ekonomicznych oraz obliczanie efektywności ekonomicznej projektów inwestycyjnych dla potwierdzenia efektywności i zasadności realizacji projektu inwestycyjnego,
  • szacowanie poziomu dofinansowania projektów inwestycyjnych ze środków unijnych,
  • współpraca z zewnętrznymi konsultantami, organami administracji rządowej i instytucjami reprezentującymi Komisję Europejską w zakresie niezbędnym do prawidłowego przygotowania analiz kosztów i korzyści.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym, w szczególności programu MS Excel,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2),
  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, skrupulatność,
  • umiejętność współpracy,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

 Mile widziane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne w specjalności finanse, ekonomika transportu, ekonometria,
  • znajomość zagadnień związanych z realizacją projektów inwestycyjnych,
  • doświadczenie zawodowe, w tym na podobnych stanowiskach związanych z realizacją projektów inwestycyjnych.

Oferujemy wynagrodzenie w przedziale 5000 - 8000 zł brutto.

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę
  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą
  • Opieka medyczna
  • Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Karta Multisport

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584