Pracownik ds. administracyjnych z j. niemieckim (back office)
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Coloplast Business Centre Sp z o.o.
29. 3. 2024

Coloplast Business Centre to centrum usług wspólnych dla wszystkich spółek Coloplast na całym świecie. Naszą ambicją jest dostarczanie światowej jakości serwisu. Wspieramy naszą organizację globalnie w zakresie procesów: finansowych, podatkowych, IT, HR, administracji zamówień, marketingu, patentów i innych.

O zespole

Dział CP Homecare odpowiada głównie za przygotowywanie dokumentów do fakturowania, obsługę recept oraz wprowadzanie zamówień dla klientów z Niemiec. Oferujemy możliwość pracy w międzynarodowej firmie oraz współpracy z niemieckimi partnerami.

Zakres obowiązków:

  • Przetwarzanie zamówień dla naszych pacjentów z Niemiec
  • Przygotowywanie dokumentów i recept dotyczących refundacji naszych produktów
  • Wystawianie faktur dla płatników i klientów
  • Zarządzanie danymi w systemie CRM
  • Udział w różnych projektach wskazanych przez kierownictwo
  • Budowanie pozytywnych relacji z podmiotami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Oczekiwania:

  • Znajomość narzędzi Microsoft Office
  • Znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym (min. A2)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B1)
  • Umiejętność planowania i priorytetyzacji zadań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Gotowość do pracy z biura

Oferujemy:

  • Brak okresu próbnego - umowa na długi okres od samego początku
  • Praca stacjonarna z naszego biura w Szczecinie
  • Elastyczne godziny pracy, pon-pt
  • Międzynarodowe środowisko pracy funkcjonujące w duchu kultury skandynawskiej
  • Możliwość wykorzystywania znajomości języków obcych w codziennej pracy Fantastyczną atmosferę pracy pełną szacunku i partnerstwa
  • Wewnętrzne szkolenia
  • Wspaniałe imprezy firmowe,
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Karty sportowe
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Wczasy pod gruszą, okazjonalne bonusy

To nie wszystko, mamy dla Ciebie jeszcze więcej, jeśli będziesz pracował z biura!

  • Nowoczesne miejsce pracy
  • Brak "dress codeu"
  • Pyszną kawę i świeże owoce
  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy

  • Praca Szczecin
  • Pracownik ds. administracji Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Specjalista ds. HR Szczecin
  • Specjalista ds. turystyki Szczecin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190