Pracownik ds. administracyjno-rozliczeniowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
HR Instytut
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Dla naszego klienta z branży ubezpieczeniowej poszukujemy:
Pracownika ds. administracyjno-rozliczeniowych w centrali firmy
Twój zakres obowiązków:
- Prowadzenie rozliczeń miesięcznych i naliczanie prowizji dla Agentów
- Prowadzenie biura- bieżące prace administracyjne
Wymagania:
- Kilkuletnie doświadczenie w zakresie pośrednictwa ubezpieczeń
- Doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej
- Dobra znajomość programów rozliczeniowych, w tym excel
- Umiejętność rozwiązywania problemów
- Bardzo dobra organizacja pracy
- Umiejętność szybkiego uczenia się
- Samodzielność w działaniu
Pracodawca oferuje:
- Umowę o pracę lub umowę zlecenie
- Praca stacjonarna w biurze 8.00-16.00(możliwość hybrydy)
- Wynagrodzenie w wysokości 5000-7500 zł brutto + premia
- Sprzęt niezbędny do pracy (komputer, telefon - do użytku prywatnego)
- Dofinansowanie do szkoleń i kursów
- Ubezpieczenie na życie
- Spotkania integracyjne

  • Praca Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584