Pracownik ds. administracyjno-biurowych/ z orzeczeniem
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Malwina Rekrutacja FFM
3. 10. 2024

Biuro rachunkowe w Rzeszowie zatrudni osobę posiadającą orzeczenie o niepełnosprawności na stanowisko Pracownik ds. administracyjno-biurowych - staż z zatrudnieniem.
Zakres zadań:
• bieżąca obsługa biura
• odbieranie poczty
• sporządzanie pism
• obsługa komputera oraz dziennika podawczego
• pomoc w zarządzaniu i koordynowaniu codziennej pracy biura
• praca w terenie - kontakt z urzędami itp. przekazywanie oraz wysyłka dokumentów
• wsparcie działu księgowego w bieżących działaniach
Wymagania:
• posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności
• pozostawanie bez zatrudnienia
• zamieszkiwanie woj. podkarpackiego
• wykształcenie średnie/ wyższe, mile widziane administracyjne
• wysokie zdolności interpersonalne
• skrupulatność
• obowiązkowość
• zaangażowanie w powierzone obowiązki
• odpowiedzialność
• mile widziane doświadczenie na stanowisku administracyjno-biurowym
3-miesięczny staż z zatrudnieniem jest poprzedzony bezpłatnym, zdalnym szkoleniem z zakresu "Pracownik administracyjno-biurowy z obsługą programów użytkowych" (Word, Excel).
Start: październik 2024
Czas trwania: 4 tygodnie, od pon. do ptk. (105h)
Tryb: zajęcia prowadzone są w 100% zdalnie, egzamin końcowy odbywa się w formie stacjonarnej
Oferujemy:
• stypendium szkoleniowe 1606,50 zł/brutto za udział w szkoleniu biurowym
• wdrożenie do pracy przez okres stażu
• możliwość rozwoju
• pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
Zapraszamy do przesyłania CV!
Kontakt telefoniczny pod nr: 534 034 332 lub
Oferta realizowana jest w ramach projektu aktywizacji zawodowej pn. "Klucz do sukcesu" współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, wymagane jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności oraz pozostawanie bez zatrudnienia.

  • Praca Rzeszów
  • Pracownik administracyjno - biurowy Rzeszów
  • Pracownik ds. administracji Rzeszów
  • Specjalista ds. transportu Rzeszów
  • Specjalista ds. HR Rzeszów
  • Specjalista ds. turystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Rzeszów
  • Specjalista ds. finansów Rzeszów
  • Specjalista ds. reklamy Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521