Pracownik ds. administracyjno-biurowych/ z orzeczeniem
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Malwina Rekrutacja FFM
4. 10. 2024

Biuro rachunkowe w centrum Rzeszowa zatrudni osobę posiadającą orzeczenie o niepełnosprawności (warunek konieczny), na stanowisko administracyjno-biurowe.
Doświadczenie nie jest wymagane. Mile widziane wykształcenie kierunkowe/administracyjne.
Zatrudnienie w ramach umowy o pracę po przeszkoleniu biurowym (wynagrodzenie 1606,50zł brutto) oraz po 3-miesięcznym okresie stażu (wynagrodzenie 2294,99 zł brutto).
Zakres zadań:
• bieżąca obsługa biura
• odbieranie poczty
• sporządzanie pism
• obsługa komputera oraz dziennika podawczego
• pomoc w zarządzaniu i koordynowaniu codziennej pracy biura
• praca w terenie - kontakt z urzędami itp. przekazywanie oraz wysyłka dokumentów
• wsparcie działu księgowego w bieżących działaniach
Wymagania:
• POSIADANIE ORZECZENIA O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
• pozostawanie bez zatrudnienia
• wysokie zdolności interpersonalne
• skrupulatność
• obowiązkowość
• zaangażowanie w powierzone obowiązki
• odpowiedzialność
• mile widziane doświadczenie na stanowisku administracyjno-biurowym
Zapraszamy do przesyłania aplikacji.
Oferta realizowana jest w ramach projektu aktywizacji zawodowej pn. "Klucz do sukcesu" współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

  • Praca Rzeszów
  • Pracownik administracyjno - biurowy Rzeszów
  • Pracownik ds. administracji Rzeszów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Rzeszów
  • Specjalista ds. PR Rzeszów
  • Specjalista ds. HR Rzeszów
  • Specjalista ds. turystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Rzeszów
  • Specjalista ds. finansów Rzeszów
  • Specjalista ds. reklamy Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563