Pracownik Drogowy w Dziale Oznakowania Dróg.
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Jarex Sp.z.o.o
17. 4. 2024

W związku z dynamicznym rozwojem firmaJAREX Sp. z o.o.  poszukuje kandydatówna stanowisko Pracownik Drogowy w Dziale Oznakowania Dróg. Napędza Cię Energia Tworzenia i spełniasz poniższe oczekiwania ? Dołącz do nas

Obowiązki

  • Montaż znaków drogowych pionowych na drogach i ulicach m. st. Warszawy i okolic
  • Aplikacja oznakowań poziomych
  • Prace ziemne, transportowe i załadunkowe
  • Kontrola stanu technicznego użytkowanego sprzętu
  • Prowadzenie raportów dziennych sprzętu - kart drogowych

Wymagania

  • Posiadane prawo jazdy kategorii B
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Badania psychotechniczne
  • Precyzja i jakość w wykonywaniu zadań
  • Mile widziana znajomość obsługi malowarek drogowych
  • Gotowość do pracy w weekendy lub w godzinach nocnych

Oferujemy

  • Prześlij swoje CV na adres z dopiskiem Wyrażam zgodęna przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych
  • (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem
  • Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, zdobywania uprawnień
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (dodatkowe premie, nagrody)
  • Zakwaterowanie dla pracowników spoza Warszawy

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782