Pracownik drogowy - roboty ziemne - niemiecka umowa
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Gorzów Wielkopolski
Pracodawca
Dodano
23.04.2024
Numer referencyjny
8694_6909

Niemiecka firma specjalizująca się w inżynierii lądowej i kształtowaniu krajobrazu zatrudni pracowników na stanowisko:

Pracownik drogowy

Miejsce pracy: Niemcy - Munster + 75 km (Nadrenia Północna-Westfalia)

Inwestycje: publiczne tereny zewnętrzne szkół, szpitali, parków, przedłużenia dróg, remont w środku miasta.

Stawka: 18,50 euro brutto/h + premie/dopłaty.

Zadania:

  • Prace przy projektach budowlanych z zakresu budowy dróg i robót ziemnych - budowy dróg, ścieżek, placów, prace betoniarskie, brukarskie.

Wymagania:

  • Doświadczenie jako operator maszyn budowlanych,
  • Prawo jazdy,
  • Język niemiecki - przynajmniej podstawowy.

Gwarantujemy:

  • Niemieckie warunki zatrudnienia,
  • Pracę od poniedziałku do piątku - jedna zmiana,
  • Zakwaterowanie - po stronie pracodawcy z niewielką dopłatą,
  • Premie, dopłaty, nadgodziny plus 25%, zgodnie z taryfą.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie dokumentu CV drogą elektroniczną lub tel. 537 504 404 - Karolina. Nie odbieram? Napisz sms "drogi Munster" - oddzwonię!

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik fizyczny Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik ochrony Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik socjalny Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik produkcji Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik biurowy Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik kolei Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik umysłowy Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik administracyjno - biurowy Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik utrzymania ruchu Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik ds. administracji Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448