Pracownik drogowy / Prace ziemne
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
RECONNECT
2. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Budowa wykopów i rowów
  • Odbudowa nawierzchni z użyciem asfaltu i kostki brukowej
  • Transport materiałów na i z placu budowy
  • Przygotowanie podłoża
  • Obsługa maszyn budowlanych (minikoparki do 5,5 tony, ładowarki kołowe i inne)

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie zawodowe: 2-3 lata w branży budowlanej, preferowane doświadczenie przy budowie dróg
  • Wykształcenie zawodowe: Mile widziane
  • Prawo jazdy: Kategoria B
  • Język: Niemiecki na poziomie A2

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie według taryfy SOKA Bau
  • Stawka: 15,70€-20,49€- za godzinę
  • Zakwaterowanie:Mieszkanie firmowe: mieszkanie z 4 pojedynczymi pokojami z łazienką w Kehl (20-30 minut od miejsca pracy), koszt 75€ miesięcznie

    Pokój 15-25m2 z 2 łóżkami, koszt 100€ miesięcznie
  • Inne korzyści: Ubezpieczenie emerytalne zapewniane przez firmę

    Zapraszamy do składania aplikacji!

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 929
20 567