PRACOWNIK DOZORU - MISTRZ
  • Cieszyn
Cieszyn, Cieszyn, Śląskie, Polska
CELMA INDUKTA Spółka Akcyjna
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • organizowanie rytmicznego wykonywania prac przez pracowników bezpośrednio-produkcyjnych, koordynowanie pracy,
  • dopilnowanie regularnego i terminowego zaopatrzenia stanowisk pracy w niezbędne narzędzia i materiały oraz dokumentację konstrukcyjną i technologiczną,
  • dopilnowanie stałej sprawności technicznej maszyn i urządzeń,
  • organizowanie stanowisk pracy zgodnie z zasadami i przepisami bhp i sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem przez pracowników zasad i przepisów bhp i p.poż.
  • nadzorowanie ścisłego przestrzegania dyscypliny pracy przez podległych pracowników.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe lub średnie,
  • doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach,
  • umiejętność zarządzania pracownikami,
  • umiejętność pracy w zespole i wysoka komunikatywność,
  • odpowiedzialność, sumienność,
  • otwartość na wiedzę, chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętności.

OFERUJEMY:
  • pracę w rozwijającej się, zorientowanej na nowoczesne technologie firmie,
  • możliwość podwyższania swoich kwalifikacji poprzez system szkoleń,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę,
  • trwałość zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość przystąpienia do Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK).

  • Praca Cieszyn
  • Pracownik biurowy Cieszyn
  • Pracownik fizyczny Cieszyn
  • Pracownik produkcji Cieszyn
  • Cieszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838