Pracownik dostaw i produkcji piekarni
  • Sokołów Podlaski
Sokołów Podlaski, Sokołów Podlaski, mazowieckie, Polska
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ
23. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje główne zadania:

  • Przygotowanie i dostarczanie pieczywa do sieci sklepów TOPAZ.
  • Pakowanie produktów oraz wspieranie zespołu produkcyjnego.
  • Utrzymywanie czystości w miejscu pracy.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie na stanowiskach kierowcy czy pracownika produkcji mile widziane.
  • Gotowość do pracy zmianowej.
  • Ważne badania sanepidowskie.

Oferujemy Ci:

  • Umowę o pracę lub zlecenie (do ustalenia).
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie.
  • Możliwości rozwoju zawodowego w stabilnie rozwijającej się firmie.

  • Praca Sokołów Podlaski
  • Pracownik produkcji Sokołów Podlaski
  • Pracownik fizyczny Sokołów Podlaski
  • Pracownik biurowy Sokołów Podlaski
  • Sokołów Podlaski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836