Pracownik do utrzymania czystości – ¾ etatu
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa OSKARD
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa

 'OSKARD'

Firma z wieloletnim doświadczeniem i tradycjami na rynku  nieruchomości,

stawiająca na rozwój, jakość, nowoczesność i innowacyjność

poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie w czystości pomieszczeń biurowych, socjalnych, korytarzy, toalet oraz obszarów wokół budynku
  • uzupełnianie środków czystości oraz artykułów higienicznych
  • zgłaszanie zauważonych awarii, uszkodzeń w pomieszczeniach i urządzeniach
  • opróżnianie koszy na śmieci i segregacja odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • mycie okien
  • wykonywanie innych poleceń służbowych związanych z zajmowanym stanowiskiem

Oczekujemy:

  • punktualności
  • umiejętności pracy w zespole
  • znajomości zasad dbania o porządek i czystość
  • sumienności i dokładności w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • umowę o pracę na ¾ etatu
  • pracę w godzinach popołudniowych
  • stabilne zatrudnienie
  • fundusz socjalny

  • Praca Tychy
  • Pracownik utrzymania ruchu Tychy
  • Pracownik ochrony Tychy
  • Pracownik produkcji Tychy
  • Pracownik socjalny Tychy
  • Pracownik fizyczny Tychy
  • Pracownik biurowy Tychy
  • Pracownik kolei Tychy
  • Pracownik umysłowy Tychy
  • Pracownik administracyjno - biurowy Tychy
  • Pracownik ds. administracji Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851