Pracownik do remontów i wykończeń
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
CD S.A.
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pomoc przy pracach ogólnobudowlanych
  • wykonywanie prac naprawczych i remontowych

WYMAGANIA:
  • umiejętność dokonywania drobnych napraw
  • przestrzeganie zasad ergonomii oraz przepisów bhp
  • uczciwość, sumienność, dokładność, pracowitość

OFERUJEMY:
  • pracę w stabilnej firmie, będącej producentem w branży spożywczej, sprzedającej wyroby na terenie całego kraju oraz na rynkach zagranicznych
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. kadr i płac Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bielsko-Biała
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Bielsko-Biała
  • Pracownik socjalny Bielsko-Biała
  • Pracownik biurowy Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Pracownik ochrony Bielsko-Biała
  • Pracownik kolei Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    104 400
    19 572