Pracownik do pracy na produkcji okien i drzwi
  • Łubianka
Łubianka, Łubianka, kujawsko-pomorskie, Polska
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
9. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn oraz narzędzi produkcyjnych
  • bieżąca kontrola jakości wykonywanego wyrobu
  • montowanie drzwi i okien zgodnie z instrukcją
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania pracodawcy

  • dokładność i staranność
  • dobra organizacja pracy
  • gotowość do pracy w systemie dwu zmianowym
  • chęć ciągłego rozwoju
  • doświadczenie w pracach produkcyjnych lub obsłudze maszyn

Pracodawca oferuje

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość dalszego rozwoju
  • wynagrodzenie 4300 zł brutto

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.

  • Praca Łubianka
  • Pracownik produkcji Łubianka
  • Pracownik fizyczny Łubianka
  • Pracownik biurowy Łubianka
  • Łubianka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179