Pracownik do prac porządkowych
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Inwork Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Inwork Sp. z o.o. realizuje projekty HR na polskim rynku pracy. Nasze rozwiązania dostosowujemy do wymagających realiów obecnego rynku pracy. Oferujemy szereg efektywnych i elastycznych usług z zakresu HR.Pracownik do prac porządkowychGdzie? Poznań ul. Bukowska 156 (Centrum Handlowe Auchan) lub Poznań, ul. Haliny Konopackiej 18 (Salon Meblowy AGATA)Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń!Numer naszej infolinii to: 32 307 93 00 Nasza Infolinia jest dostępna 24/7 dni w tygodniu! Aplikuj kiedy Ci wygodnie!

Obowiązki

  • proste prace porządkowe
  • mycie ręczne i maszynowe posadzki,
  • zamiatanie, odkurzanie
  • dopychanie wózków zakupowych z wiat na zewnątrz obiektu do boksów w sklepie
  • serwis czystościowy na terenie sklepu

Wymagania

  • dokładność
  • odpowiedzialność
  • sumienność
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • Umowa zlecenie na okres próbny, następnie Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • godziny pracy od 6:00-14:00; 14:00-22:00;
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 4300 zł brutto;
  • pewną i stabilną pracę (stawiamy na długotrwałość zatrudnienia);
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz;

  • Praca Poznań
  • Pracownik fizyczny Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Pracownik ochrony Poznań
  • Pracownik socjalny Poznań
  • Pracownik biurowy Poznań
  • Pracownik kolei Poznań
  • Pracownik umysłowy Poznań
  • Pracownik administracyjno - biurowy Poznań
  • Pracownik utrzymania ruchu Poznań
  • Pracownik ds. administracji Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080