Pracownik do obsługi zgrzewarki / prościarki do drutu
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
P.P.H. METPOL
2. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma Metpol jest jednym z głównych producentów nowoczesnych i trwałych systemów ogrodzeniowych w Polsce. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów takich jak: panele ogrodzeniowe, bramy, słupki, furtki, nowoczesne ogrodzenia palisadowe.

Opis stanowiska
  • praca przy ręcznej i maszynowej obróbce metalu
  • realizacja powierzonych zadań produkcyjnych
  • dbałość o jakość wykonywanych wyrobów

Wymagania
  • doświadczenie min 1 rok pracy na produkcji
  • wykształcenie: mile widziane techniczne
  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • praktyczne umiejętności obróbki metalu

Oferujemy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • różnorodność wykonywanych projektów
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w przyjaznym zespole

  • Praca Warszawa
  • Obsługa hotelowa Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584