Pracownik do obsługi zgrzewarek punktowych
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
EXBUD MOBILITY SP. Z O.O.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: okolice Norymbergi, Niemcy

Opis stanowiska:

  • Obsługa zgrzewarek oraz maszyn do spawania punktowego.
  • Wybieranie programu z archiwum maszyny.
  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji, mile widziane przy obsłudze podobnych maszyn.
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie trzech zmian.
  • Mile widziana podstawowa znajomość j. niemieckiego (nie jest to warunek konieczny).

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową.
  • Dodatkowe premie do wynagrodzenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Bezpłatne zakwaterowanie (z dostępem do Internetu), dojazd do pracy, narzędzia, odzież pracowniczą oraz środki BHP.
  • Prywatną opiekę medyczną w Polsce z możliwością wykupienia pakietu dla członków rodziny.
  • Dodatkowe ubezpieczenie UNIQA.

EXBUD MOBILITY SP. Z O. O., nr cert.  26910

  • Praca Szczecin
  • Obsługa hotelowa Szczecin
  • Obsługa gastronomii Szczecin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Szczecin
  • Pracownik fizyczny Szczecin
  • Pracownik ochrony Szczecin
  • Pracownik produkcji Szczecin
  • Pracownik socjalny Szczecin
  • Pracownik biurowy Szczecin
  • Pracownik kolei Szczecin
  • Pracownik umysłowy Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851