Pracownik do obsługi transmisji sprzedażowych
  • Łeba
Łeba, Łeba, pomorskie, Polska
"B&G" s.c. Bogumiła i Marian Kelar
12. 8. 2024

Od 25 lat prowadzimy z mężem firmę, sklepy z upominkami i biżuterią w Łebie. Przez kilka lat prowadziliśmy również 2 sklepy w Gdańsku, ale od 7 lat czyli od czasu otwarcia Muzeum Bursztynu w Łebie, nasza działalność jest już tylko na terenie Łeby. Od 3 lat prowadzimy transmisje sprzedażowe na FB i do obsługi tych transmisji potrzebujemy dodatkową osobę.
Opis stanowiska

  • dbanie o dobry wizerunek firmy
  • spisywanie zamówień klientów podczas transmisji
  • korespondencja z klientami + wysyłanie zdjęć biżuterii
  • staranne pakowanie biżuterii i paczek (woreczki satynowe, kartoniki)
  • obsługa kasy fiskalnej
  • utrzymanie porządku - mycie półek i podłogi tak jak w zwykłym sklepie jubilerskim
  • układanie biżuterii
  • dbanie o dobre relacje z innymi pracownikami

Wymagania

  • wykształcenie średnie
  • umiejętność pracy w zespole
  • bycie miłym i uprzejmym
  • mile widziane osoby studiujące

Poszukujemy osób radosnych i empatycznych. Chcemy, aby praca była też przyjemnością.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie: 4500-6000zł brutto

Do dyspozycji macie aneks kuchenny z kawą i herbatą.

PRACA - Poniedziałek, Środa i Piątek w godzinach 17:00-23:00, a Wtorek, Czwartek i Sobota 9:00-16:00. Wszystkie niedziele wolne + 2 soboty wolne. Przez pierwsze 3 miesiące, zanim zdobędziesz doświadczenie dostajesz brutto 4300zł oraz dodatkowo premię 1200zł. Nie ma ŻADNYCH godzin nadliczbowych, tak wiemy, że nie wyrobisz 168 godzin w miesiącu, ale i tak dostajesz pełną wypłatę :) + premię.

  • Praca Łeba
  • Pracownik biurowy Łeba
  • Pracownik fizyczny Łeba
  • Pracownik produkcji Łeba
  • Łeba - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544