Pracownik do Obsługi Maszyn – Wiertnica.
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Jarex Sp.z.o.o
27. 4. 2024

W związku z dynamicznym rozwojem firma JAREX Sp. z o.o.  poszukuje kandydatów na stanowisko  Pracownik do Obsługi Maszyn – Wiertnica. Napędza Cię Energia Tworzenia i spełniasz poniższe oczekiwania ? Dołącz do nas !

Obowiązki

  • - Wykonywanie przewiertów
  • - Budowa nowych rurociągów kablowych
  • - Zaciąganie kabli w kanalizacji
  • - Wykonywanie zleconych prac budowlanych związanych z instalacjami kabli
  • - Wykonywanie paszportyzacji i przeglądu sieci
  • - Porządkowanie terenu budowy

Wymagania

  • - Wykształcenie średnie techniczne
  • - Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • - Dyspozycyjność , gotowość do wyjazdów służbowych
  • - Prawo jazdy kat B
  • - Chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Oferujemy

  • Prześlij swoje CV na adres z dopiskiem Wyrażam zgodęna przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych
  • (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
  • Umowa o pracę (po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony)
  • Niezbędne narzędzia pracy i wyposażenie w ubiór roboczy
  • Zakwaterowanie, ciepły posiłek oraz transport na miejsce pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, zdobywania uprawnień
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Praca pełna wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Olsztyn
  • Obsługa hotelowa Olsztyn
  • Obsługa gastronomii Olsztyn
  • Specjalista ds. obsługi klienta Olsztyn
  • Operator maszyn Olsztyn
  • Operator maszyn budowlanych Olsztyn
  • Pracownik umysłowy Olsztyn
  • Pracownik biurowy Olsztyn
  • Pracownik kolei Olsztyn
  • Pracownik fizyczny Olsztyn
  • Pracownik ochrony Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570