Pracownik do obsługi klienta w punkcie sprzedaży
  • Suchożebry
Suchożebry, Suchożebry, Masovian Voivodeship, Polska
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje główne zadania:

  • Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy.
  • Obsługa kasy fiskalnej.
  • Dbanie o właściwą prezentację produktów i kontrola dat ważności.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym).
  • Rzetelność, uczciwość, komunikatywność.
  • Doświadczenie w pracy w handlu (preferowane).
  • Ważne badania sanepidu lub gotowość do ich wykonania.

Oferujemy Ci:

  • Umowę o pracę.
  • Terminowe wynagrodzenie i miłą atmosferę.
  • Talony świąteczne i możliwość rozwoju zawodowego.
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie dla pracowników i ich rodzin.

  • Praca Suchożebry
  • Pracownik fizyczny Suchożebry
  • Pracownik biurowy Suchożebry
  • Pracownik produkcji Suchożebry
  • Suchożebry - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567