Pracownik do działu VAT
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Tax Benefit Roszkowski Murawski Doradcy Podatkowi Sp. z o.o.
2. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie rozliczeń VAT
  • przygotowanie projektów korespondencji z organami podatkowymi
  • przygotowanie projektów korespondencji z klientami (przede wszystkim w j. niemiecki)

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość, finanse) lub w trakcie studiów,
  • dobra znajomość języka niemieckiego (znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem)
  • uważność,
  • rozumienie pisanego teksu (praca z ustawą!),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolność logicznego i analitycznego myślenia.
  • doświadczenie i wiedza na temat podatku VAT
  • praktyczna znajomość środowiska Excel, Sage Symfonia i systemów księgowych
  • dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy w najbliższym czasie

To oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę zlecenia
  • zdobycie doświadczenia w zakresie rozliczeń podatku VAT w transakcjach międzynarodowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności
  • pracę w kameralnym zespole dynamicznie rozwijającej się firmy
  • szkolenia w tym z zakresu obsługi programów księgowych marki Sage
  • prywatną opiekę medyczną
  • lekcje języka niemieckiego w godzinach pracy

  • Praca Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Pracownik instytucji kultury Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864