PRACOWNIK DO BRENDOWANIA- OKLEJANIA AUT
  • Zagnańsk
Zagnańsk, Kajetanów 130, 26-050 Zagnańsk, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie
"KH - KIPPER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
23. 3. 2024
od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)

- nanoszenie logotypu firmowego, taśm konturowych oraz innych naklejek na zabudowy, kabiny oraz inne wyznaczone miejsca.
- wykonywanie oznakowania identyfikacyjnego na pojazdy.
- nadzór nad stanami magazynowymi powierzonych materiałów

Inne wymagania
Umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, poczucie estetyki, zdolności manualne oraz dokładność wykonywania zadań, samodzielność, umiejętność organizacji czasu pracy, mile widziana znajomość branży automotive oraz prawo jazdy kat. B , C, gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Opis stanowiska:
- Nanoszenie logotypu firmowego, taśm konturowych oraz innych naklejek na zabudowy, kabiny oraz inne wyznaczone miejsca
- Wykonywanie oznakowania identyfikacyjnego na pojazdy
- Nadzór nad stanami magazynowymi powierzonych materiałów
Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy.
- Możliwość przystąpienia do opieki medycznej.
- Pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą", dodatkowe benefity z ZFŚS, karta MULTISPORT, piknik rodzinny, impreza firmowa)
- Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na preferencyjnych warunkach

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Zagnańsk
  • Pracownik biurowy Zagnańsk
  • Pracownik fizyczny Zagnańsk
  • Pracownik produkcji Zagnańsk
  • Zagnańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228