Pracownik do aranżacji mebli biurowych
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
ISS Facility Services Sp. z o.o.
17. 10. 2024
Informacje o stanowisku

O nas

ISS Facility Services jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami. We współpracy z klientami, ISS wspiera zaangażowanie pracowników oraz opiekuje się i zarządza biurami oraz zakładami produkcyjnymi. Zintegrowane usługi ISS obejmują Żywienie, Utrzymanie Czystości, Obsługę Techniczną, Wsparcie Administracyjne i Środowisko Pracy. Firma została założona w Kopenhadze w 1901 r. i rozrosła się do rangi światowego przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 450 000 pracowników. W Polsce ISS działa od 1995 r. i zatrudnia ok. 2 000 pracowników na obiektach w całym kraju.

www.pl.issworld.com

Zakres obowiązków:

  • Transport mebli w ramach powierzchni klienta, artykułów biurowych, aranżacje ustawień stołów
  • Regulacja i drobna naprawa mebli biurowych
  • Reagowanie na nagłe sytuacje zaistniałe w godzinach pracy
  • Praca w godzinach 18:00- 22:00, od poniedziałku do piątku

Wymagania:

  • Dyspozycyjność w godzinach 18:00- 22:00, od poniedziałku do piątku
  • Punktualność
  • Samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • Odpowiedzialne i rozwojowe stanowisko pracy
  • Unikalne i cenne doświadczenie zawodowe
  • Szkolenia rozwijające kwalifikacje
  • Benefity: karta medyczna, ICAS,
  • Premia frekwencyjna

  • Praca Gdańsk
  • Pracownik biurowy Gdańsk
  • Pracownik biurowy Pruszcz Gdański
  • Pracownik biurowy Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik biurowy Starogard Gdański
  • Pracownik biurowy gdański
  • Pracownik kolei Gdańsk
  • Pracownik umysłowy Gdańsk
  • Pracownik ochrony Gdańsk
  • Pracownik socjalny Gdańsk
  • Pracownik fizyczny Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776