Pracownik czyszczeń technicznych (K/M)
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, Małopolskie, Polska
Apleona Polska Sp. z o.o.
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba zatrudniona na stanowisku Technik Mechanik będzie odpowiedzialna za:

  • Sprzątanie hali produkcyjnej, pomieszczeń socjalnych, powierzchni biurowych,
  • Obsługa myjki czyszczącej,
  • Utrzymanie czystości na terenach zewnętrznych,
  • Sortowanie odpadów (folia, styropian, plastik).

WYMAGANIA:
  • Gotowość do pracy zmianowej (6-14. 14-22, 22-6);
  • Pracowitość, sumienność, zaangażowanie;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Dodatek za pracę w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym;
  • Dofinansowanie do szkoleń specjalistycznych;
  • Prywatną opiekę medyczną (finansowaną przez Pracodawcę);
  • Dofinansowanie do pakietu sportowo-rekreacyjnego (Medicover, MultiSport);
  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS („wczasy pod gruszą”, świąteczna zapomoga socjalna);
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.

  • Praca Niepołomice
  • Pracownik fizyczny Niepołomice
  • Pracownik produkcji Niepołomice
  • Pracownik biurowy Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678