Pracownik cukierni (bez doświadczenia)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem: Pracownik cukierni w punkcie cukierniczym.

Zadania:

  • Przetwarzanie/obróbka ciasta zgodnie ze szczegółowymi wskazówkami;
  • Ścisłe przestrzeganie harmonogramu pracy w celu zapewnienia stałego przepływu produkcji;
  • Utrzymywanie czystego i bezpiecznego środowiska pracy, przestrzeganie standardów higieny i bezpieczeństwa żywności;
  • Współpraca z resztą zespołu w celu zapewnienia najwyższej jakości usług.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe przy pracy w kuchni;
  • Zdolności manualne;
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym;
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet szkoleń zawodowych podnoszących umiejętności;
  • Pracę w dynamicznej i szybko rozwijającej się firmie wchodzącej na polski rynek;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293