Pracownik cukierni
  • Krosno
Krosno, Krosno, podkarpackie, Polska
GRH Polska
17. 4. 2024

Zatrudnimy osobę z zamiłowaniem do pieczenia tortów, ciast i ciasteczek – na stanowisko Cukiernika

Miejsce pracy: Głowienka k. Krosna

Opis stanowiska:

  • Przyuczenie do systemu pracy
  • Po okresie wdrożeniowym praca jako samodzielny cukiernik
  • Pieczenie tortów, ciast i ciasteczek

Wymagania:

  • Zaangażowanie i chęć dłuższej współpracy
  • Otwartość na naukę nowych umiejętności

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • Elastyczne godziny pracy

Zainteresowane osoby zachęcam do przesłania CV na adres: k.marczyk@grhpolska.com

  • Praca Krosno
  • Pracownik produkcji Krosno Odrzańskie
  • Pracownik produkcji Krosno
  • Pracownik biurowy Krosno
  • Pracownik biurowy Krosno Odrzańskie
  • Pracownik fizyczny Krosno
  • Pracownik fizyczny Krosno Odrzańskie
  • Krosno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782