Pracownik cateringu - przygotowywanie sałatek (bez doświadcz
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Euvic
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS
Dla naszego klienta poszukujemy 5-7 osób do pracy przy przygotowaniu sałatek.
Lokalizacja: Warszawa - przy lotnisku Chopina.
Zadania:
-przygotowywanie sałatek według wzorca,
-krojenie, mycie warzyw,
-pakowanie gotowych sałatek.
Oczekiwania:
-książeczka sanepidowska,
-zaangażowanie i odpowiedzialność,
-chęć nawiązania dłuższej współpracy,
-możliwość pracy przynajmniej 120 godzin w miesiącu,
-doświadczenie w gastronomii mile widziane, ale nie wymagane,
-gotowość do pracy w trybie stojącym.
Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
-możliwość wypracowania dużej ilości godzin - praca od niedzieli do piątku (bez sobót),
-pracę w godzinach 6/8-14/16,
-posiłki pracownicze za 5-8 zł,
-odzież pracowniczą (temperatura pokojowa),
-rodzinna i sympatyczna atmosfera - możesz liczyć na pomoc współpracowników,
-elastyczność grafiku, jesteśmy w stanie się dopasować do Twojego zapotrzebowania.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Pracownik instytucji kultury Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    65 126
    13 103