Pracownik/ca magazynu z UDT.
  • Skawina
pracownik/ca magazynu z UDT.
Skawina, Skawina, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 5. 2024

Masz doświadczenie w pracy w magazynie, a dodatkowo posiadasz uprawnienia na wózek widłowy?

Praca fizyczna nie jest dla Ciebie problemem?

Aplikuj! Dla naszego Klienta, producenta Kawy na terenie Skawiny, poszukujemy pracowników na stanowisko pracownika/cy magazynu.

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na magazynie
  • uprawnień UDT na wózek widłowy
  • sumienności
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym-4 brygadowym
  • aktualnej ks.sanepid

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową(urlopy, składki ZUS) możliwość po okresie próbnym przejścia bezpośrednio do klienta
  • pracę w systemie 3 zmianowym-4 brygady
  • wynagrodzenie: 5300 zł brutto+800 zł brutto miesięcznie za pracę w systemie 4 brygad

Zadania

  • prace załadunkowe za pomocą wózka widłowego
  • pakowanie ręczne załadunków na samochód o wadze do ok. 25 kg

  • Praca Skawina
  • Pracownik fizyczny Skawina
  • Pracownik produkcji Skawina
  • Pracownik biurowy Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064