Pracownik/ca do wprowadzania danych do systemu
  • Dębica
pracownik/ca do wprowadzania danych do systemu
Dębica, Dębica, Podkarpackie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 3. 2024

Posiadasz wykształcenie mechaniczne lub interesujesz się mechaniką?

Dobrze radzisz sobie w pracy z komputerem?

Świetnie się składa! Mamy dla Ciebie pracę! Aktualnie dla naszego Klienta, zlokalizowanego na terenie Dębicy poszukujemy pracownika/cy która będzie wprowadzać nazwy narzędzi do systemy komputerowego

Oczekujemy

  • min. podstawowej znajomości obsługi komputera
  • podstawowa znajomość części eksploatacyjnych maszyn i urządzeń
  • mile widziana znajomość j. angielskiego w piśmie
  • dokładność
  • dobra organizacja czasu pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową(ZUS,URLOP)
  • pracę w systemie 2 zmianowym od pon.do pt.
  • możliwość nadgodzin
  • wynagrodzenie 4242 zł brutt plus 300 zł premii

Zadania

  • wprowadzanie do systemu komputerowego nazw narzędzi
  • aktualizacja bazy danych
  • praca w systemie narzędziowo-przeglądowym

  • Praca Dębica
  • Pracownik produkcji Dębica
  • Pracownik biurowy Dębica
  • Pracownik fizyczny Dębica
  • Dębica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190