Pracownik burgerowni - Ursus
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
DPKL
17. 5. 2024

DPKL Doradztwo Personalne poszukuje pracowników dla swojego Klienta - prężnie rozwijającej się sieci burgerowni .
Opis stanowiska:
Przygotowywanie pozycji z menu zgodnie ze standardami - składanie i pakowanie burgerów (mile widziane doświadczenie)
odpowiedzialność za utrzymanie jakości jedzenia i czystość restauracji
Obsługa Klientów - Obsługa intuicyjnego systemu zamówień oraz systemu kasowego
Miejsce pracy: Warszawa - Ursus lub Bemowo
Czas pracy: 5 dni w tygodniu (łącznie z sobotami i niedzielami)
W zależności od lokalu i natężenia ruchu zmiany mogą być od 10:00, 11:00, 12:00, 14:00, 16:00 do zamknięcia lokalu tj, 21:00
Wymagania:
dyspozycyjność 5 dni w tygodniu - (w tym również wybrane soboty i niedziele) - warunek obligatoryjny
dobra organizacja pracy
odpowiedzialność
mile widziane doświadczenie w pracy na kuchni
Klient oferuje:
bezpośrednie zatrudnienie na umowę zlecenie
wynagrodzenie dla uczniów/studentów 27,70 zł brutto/netto/h
dla pozostałych osób stawka 22,50 zł netto/h lub 24 zł netto/h dla osób pełniących funkcję zastępcy kierownika zmiany Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV z klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania oraz że zgoda może być odwołana w każdym czasie.” lub: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, zarówno na potrzeby prowadzonej obecnie rekrutacji, jak również przyszłych procesów rekrutacyjnych. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania oraz że zgoda może być odwołana w każdym czasie.”

  • Praca Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Pracownik instytucji kultury Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055