Pracownik budowlany - prace elektryczne/energetyczne - jedna zmiana
  • Racibórz
Racibórz, Racibórz, śląskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Racibórz
Pracodawca
Dodano
22.08.2024
Numer referencyjny
8950_7185

Polska firma istniejąca na rynku od 25 lat i zajmująca się usługami elektrycznymi, elektroenergetycznym i przewiertami HDD poszukuje do swojego zespołu kandydatów na stanowisko:

Pracownik budowlany

Miejsce pracy: Racibórz i okolice.

Zadania:

  • Pomoc przy pracach elektrycznych/ elektroenergetycznych,
  • Rozkładanie kabli, rur, bednarek,
  • Przygotowywanie powierzchni do wykopów,
  • Zasilanie farm wiatrowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na budowie,
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi,
  • Mile widziane choć nie konieczne - prawo jazdy kat. B, uprawnienia na koparki, doświadczenie w branży elektrycznej/energetycznej.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na podstawie umowy o pracę,
  • Busy, narzędzia oraz odzież ochronną na budowie,
  • Pracę od poniedziałku do piątku (6-18),
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 537 504 404. Nie odbieram? Napisz sms o treści "Racibórz" - oddzwonię!

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

  • Praca Racibórz
  • Pracownik fizyczny Racibórz
  • Pracownik biurowy Racibórz
  • Pracownik produkcji Racibórz
  • Racibórz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567