Pracownik Budowlany (Posadzkarz, Betoniarz)
  • Lędziny
Lędziny, Lędziny, śląskie, Polska
CEMEX Polska Sp. z o.o.
9. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Obszar działania: cała Polska

Forma współpracy: Umowa o pracę poprzez firmę zewnętrzną

Twoje zadania na stanowisku:

  • Wykonywanie nacięć i wypełnień dylatacji po zakończeniu prac betonowych w obszarze projektów urbanizacyjnych – ronda, posadzki, zatoki autobusowe;
  • Kontrola stanu technicznego i sposobu wykorzystania maszyn i urządzeń, w postaci okresowych badań i przeglądów;
  • Kontrola dokumentów WZ, przygotowanie oraz podpisanie protokołów odbiorowych niezbędnych do wystawienia faktury dla klienta.

Wymagania formalne:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie;
  • Dobra organizacja pracy, fachowość, sumienność , zaangażowanie;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach;
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie całej Polski;
  • Mile widziane: doświadczenie w pracy z produktami typu wylewki betonowe.

  • Praca Lędziny
  • Pracownik biurowy Lędziny
  • Pracownik fizyczny Lędziny
  • Pracownik produkcji Lędziny
  • Lędziny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544