Pracownik budowlany - pomocnik - od zaraz
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Poszukiwany pracownik budowlany lub pomocnik z doświadczeniem na budowie.

Praca w Gliwicach, ale zdarzają się wyjazdy do Tych lub Rybnika – jeżeli są wyjazdy delegacyjne dostajesz zakwaterowanie i przejazdy od firmy.

WYJAZDY Z GLIWIC, większość pracy w Gliwicach, wyjazdy do Rybnika lub Tych – SPORADYCZNIE.

Praca od poniedziałku do piątku (wolne weekendy).

Dostajesz umowę, odzież i narzędzia.

Stawka dla pomocnika od 20 zł na rękę, dla doświadczonego pracownika od 30 zł na rękę.

Zadania:

-         Przygotowanie podłoża, piaskowanie, nakładanie powłok,

-         Naprawa żelbetu, naprawa konstrukcji betonowych.

Wymagania

-         Doświadczenie w pracy na budowie,

-         Zdolność do pracy powyżej 3 metrów,

-         Otwartość do pracy delegacji,

-         Umiejętność obsługi elektronarzędzi,

-         Prawo jazdy kategorii B mile widziane.

  • Praca Zabrze
  • Rzeczoznawca budowlany Zabrze
  • Deweloper budowlany Zabrze
  • Pracownik fizyczny Zabrze
  • Pracownik produkcji Zabrze
  • Pracownik ochrony Zabrze
  • Pracownik socjalny Zabrze
  • Pracownik biurowy Zabrze
  • Pracownik kolei Zabrze
  • Pracownik umysłowy Zabrze
  • Pracownik administracyjno - biurowy Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080