Pracownik budowlany - naprawa żelbetu/konstrukcji betonowych
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Gliwice
Pracodawca
Dodano
04.06.2024
Numer referencyjny
8773_6997

Polska firma budowlana istniejąca od 1998 roku, zajmująca się wykonywaniem robót wysokościowych, usług kominiarskich i budowlanych poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice. Mogą być sporadyczne wyjazdy delegacyjne do Rybnika lub Tych

Zadania:

  • Przygotowanie podłoża, piaskowanie, nakładanie powłok,
  • Naprawa żelbetu, naprawa konstrukcji betonowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na budowie,
  • Zdolność do pracy powyżej 3 metrów,
  • Otwartość do pracy delegacji,
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi,
  • Prawo jazdy kategorii B mile widziane,
  • Precyzja i dokładność,
  • Zaangażowanie oraz chęć do pracy.

Gwarantujemy:

  • Pierwszą umowę zlecenia, po okresie próbnym umowę o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku 7-15 i wolne weekendy,
  • Stawkę dla: pomocnik - od 20 zł na rękę, osoba doświadczona - od 30 zł na rękę,
  • Odzież roboczą, narzędzia,
  • Transport oraz zakwaterowanie w przypadku wyjazdów delegacyjnych opłacone przez firmę,
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 056 274. Nie odbieram? Napisz SMS o treści "GLIWICE" - na pewno oddzwonię!

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

  • Praca Gliwice
  • Deweloper budowlany Gliwice
  • Rzeczoznawca budowlany Gliwice
  • Pracownik fizyczny Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Pracownik ochrony Gliwice
  • Pracownik socjalny Gliwice
  • Pracownik biurowy Gliwice
  • Pracownik kolei Gliwice
  • Pracownik umysłowy Gliwice
  • Pracownik administracyjno - biurowy Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678