Pracownik budowlany - Monter wodkan/Hydraulik - praca w delegacji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Chcesz pracować w dynamicznym środowisku przy budowie sieci kanalizacyjnych, rurociągów i gazociągów? Mamy ofertę dla Ciebie!

Pracownik budowlany (przewierty sterowane, sieci wod-kan, gazociągi)

Zadania:

  • Praca przy przewiertach sterowanych oraz budowie sieci wodociągowych, kanalizacyjnych i gazociągów – zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku pracownika budowlanego – monter wod-kan,
  • Mile widziane: umiejętność obsługi niwelatora, spawania oraz drobnego sprzętu budowlanego,
  • Otwartość do pracy delegacji.

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, od zaraz, na stałe,
  • System pracy – 168 godz./msc. – możliwe nadgodziny,
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie - zależne od doświadczenia/uprawnień,
  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy Medicover,
  • W delegacji – zakwaterowanie, dojazdy, diety – po stronie pracodawcy,
  • Rotację 3/1 zapewnioną i opłaconą przez pracodawcę,
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, w tym obuwie oraz odzież ochronną.

Dołącz do naszego zespołu i pracuj przy najciekawszych projektach budowlanych!

  • Praca Warszawa
  • Rzeczoznawca budowlany Warszawa
  • Deweloper budowlany Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Monter Warszawa
  • Hydraulik Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667