Pracownik budowlany - Monter sieci zewnętrznych wod-kan-c.o.
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
AAS sp. z o.o
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, lokalnej, stabilnej firmy cieszącej się uznaniem na rynku poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  •  Praca przy montażu zewnętrznych sieci i przyłączy wod-kan-c.o.
  •  Praca związana z wykopami pod instalacje wodociągowe i kanalizacyjne
  •  Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania

Oczekujemy:

  •  Doświadczenia na powyższym stanowisku
  •  Niezbędnych uprawnień i zaświadczeń ukończonych kursów
  •  Dbałości o powierzone narzędzia i sprzęt
  •  Gotowści do pracy od pn-pt w godzianch 6:00 - 16:00, oraz w wybrane soboty
  •  Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  •  Bezpośrednie zatrudnienie u Naszego klienta
  •  Pracę na terenie Częstochowy i okolic
  •  Atrakcyjne wynagrodzenie-  uzależnione od doświadczenia
  •  Dostęp do szkoleń podnoszących umiejętności i kwalifikacje zawodowe
  •  Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego

Czekamy na Ciebie !

  • Praca Częstochowa
  • Rzeczoznawca budowlany Częstochowa
  • Deweloper budowlany Częstochowa
  • Monter Częstochowa
  • Pracownik ochrony Częstochowa
  • Pracownik produkcji Częstochowa
  • Pracownik socjalny Częstochowa
  • Pracownik fizyczny Częstochowa
  • Pracownik biurowy Częstochowa
  • Pracownik kolei Częstochowa
  • Pracownik umysłowy Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851