Pracownik budowlany / Montażysta okien i drzwi
  • 47-480 KORNICE
śląskie, 47-480 KORNICE, śląskie, Polska
Eko Okna S.A.
30. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Jak będzie wyglądał Twój dzień pracy?

  • będziesz odpowiedzialny za dostarczenie oraz montaż naszych produktów (okna, drzwi zewnętrzne, rolety) w miejscu wskazanym przez klienta docelowego
  • do Twoich zadań należeć będzie odpowiednie przygotowanie powierzchni oraz wykończenie wykonywanych prac

Praca na terenie woj. śląskiego

Wymagania

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • jesteś dyspozycyjny
  • nie boisz się pracy fizycznej i jesteś osobą zorganizowaną
  • stawiasz na jakość i zadowolenie klienta

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pracach budowlanych
  • umiejętność dokonywania pomiarów stolarki otworowej
  • prawo jazdy kat. B

Pracując u nas, możesz liczyć na:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia
  • premię uznaniową
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • pracowniczy program emerytalny
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • stołówkę pracowniczą
  • benefity dla rodziców - m.in. wyprawka dla noworodka
  • rabaty na produkty firmowe oraz na usługi i towary oferowane przez naszych Partnerów

  • Praca śląskie
  • Pracownik biurowy Siemianowice Śląskie
  • Pracownik biurowy Piekary Śląskie
  • Pracownik biurowy Ząbkowice Śląskie
  • Pracownik biurowy Oborniki Śląskie
  • Pracownik biurowy Stronie Śląskie
  • Pracownik biurowy Miasteczko Śląskie
  • Pracownik biurowy śląskie
  • Pracownik fizyczny Siemianowice Śląskie
  • Pracownik fizyczny Piekary Śląskie
  • Pracownik fizyczny Ząbkowice Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544