Pracownik budowlany. Hydroizolacje. Obsługa palnika.
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Kanik Roofing Sp z o. o.
27. 9. 2024

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zajmująca się wykonywaniem hydroizolacji na dachach płaskich odwróconych przyjmie do pracy robotników budowlanych/dekarzy. Głównie potrzebujemy pracowników do montażu palnikiem papy termozgrzewalnej.
Zakres obowiązków:
- montaż papy termozgrzewalnej
- kompleksowe wykonanie hydroizolacji dachów płaskich odwróconych
Preferowane umiejętności - obsługa palnika.
Wymagania:
- sumienność, punktualność
- dyspozycyjność, również w weekendy
Aktualnie poszukujemy pracowników na inwestycję w Łodzi. Osobom z innych części kraju oferujemy zakwaterowanie.
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Praca Kraków
  • Rzeczoznawca budowlany Kraków
  • Deweloper budowlany Kraków
  • Obsługa hotelowa Kraków
  • Obsługa gastronomii Kraków
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Pracownik socjalny Kraków
  • Pracownik kolei Kraków
  • Pracownik umysłowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210