Pracownik budowlany -> wyższa stawka
  • Bielsko-biała
pracownik budowlany -> wyższa stawka
Bielsko-Biała, Bielsko-biała, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 10. 2024

Obecnie dla naszego klienta – międzynarodowej firmy z branży budowlanej, poszukujemy osób na stanowisko

pracownik budowlany

Zachęcamy do aplikacji, chętnie opowiemy o szczegółach oferty!

Oczekujemy

  • wykształcenia minimum zawodowego
  • gotowości do pracy w systemie III-zmianowym
  • samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętności pracy w zespole
  • uprawnienia UDT do obsługi suwnic i wózka widłowego (mile widziane)
  • umiejętności czytania rysunku technicznego (mile widziane))

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + możliwość pracy w nadgodzinach
  • niezbędne narzędzia do pracy i realizacji zadań
  • szkolenia techniczne
  • pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, eventy integracyjne dla pracowników i ich rodzin)
  • przyjazną atmosferę w pracy

Zadania

  • zalewanie form betonem
  • obsługiwanie narzędzi i maszyn do robót betoniarskich i zbrojarskich

  • Praca Bielsko-Biała
  • Deweloper budowlany Bielsko-Biała
  • Rzeczoznawca budowlany Bielsko-Biała
  • Pracownik ochrony Bielsko-Biała
  • Pracownik socjalny Bielsko-Biała
  • Pracownik biurowy Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Pracownik kolei Bielsko-Biała
  • Pracownik umysłowy Bielsko-Biała
  • Pracownik fizyczny Bielsko-Biała
  • Pracownik administracyjno - biurowy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849