Pracownik Budowlany
  • Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry, Tarnowskie Góry, Śląskie, Polska
Widdo Polska Sp z o.o.
31. 7. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie prac budowlanych związanych z termomodernizacją budynków (ocieplanie, montaż izolacji, modernizacja elewacji)
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Współpraca z innymi członkami zespołu

WYMAGANIA:

Kogo szukamy?

  • Osób z doświadczeniem w pracy na budowie (mile widziane, ale niekonieczne – zapewniamy szkolenie!)
  • Samodzielnych brygad do ociepleń
  • Zaangażowanych i gotowych do pracy w zespole
  • Sumiennych i odpowiedzialnych

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i zaangażowania
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole
  • Profesjonalne szkolenia i wsparcie mentorskie
  • Ubezpieczenie zdrowotne i dodatkowe benefity

Nie czekaj! Dołącz do nas i twórz z nami nową przyszłość budownictwa. Czekamy na Ciebie!

Dołącz do naszego zespołu i pracuj z najlepszymi!

  • Praca Tarnowskie Góry
  • Pracownik biurowy Tarnowskie Góry
  • Pracownik fizyczny Tarnowskie Góry
  • Pracownik produkcji Tarnowskie Góry
  • Tarnowskie Góry - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544