Pracownik Budowlany, Cieśla Szalunkowy, Zbrojarz, Murarz.Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
28. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Lokalna ogólnobudowlana firma (siedziba w miejscowości Kozy),w celu wsparcia zespołu, poszukuje osób na stanowisko: Pracownik budowlany: Cieśla szalunkowy, Zbrojarz, Murarz. Praca od zaraz. Bez zakwaterowania. Miejsce pracy: Kozy, Bielsko-Biała i okolice. Warto zadzwonić i umówić się na rozmowę z kierownikiem. Zapraszamy osób zainteresowanych. Stawka: do ustalenia z kierownikiem bezpośrednio według lat, stażu i umiejętności. Od 28 zł na rękę na start, stawka podlega negocjacji. Inwestycja: obiekty kubaturowe. Zakres obowiązków (w zależności od umiejętności): Prace w stanie surowy, żelbetowe, Praca na systemach szalunkowych, Wiązanie zbrojeń, Prace murarskie. WYMAGANIA: Wymagania: Doświadczenie na żelbetach, Chęć do pracy, Odpowiedzialność i uczciwość – warunek obowiązkowy, Brak miłości do alkoholu. OFERUJEMY: Proponujemy: Zatrudnienie w dowolnej formie (kto jak woli), Praca od pn-pt, od 7 do 16, (sobota dla chętnych) oraz nadgodziny również są, Wypłata tygodniowa lub na koniec miesiąca. Proszę o kontakt TYLKO osoby zdecydowane. Więcej szczegółów i ustalenia dnia spotkania pod numerem telefonu 502 267 530 (WhatsApp) lub sms „budowlaniec Kozy”.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Rzeczoznawca budowlany Bielsko-Biała
  • Deweloper budowlany Bielsko-Biała
  • Cieśla Bielsko-Biała
  • Zbrojarz Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Pracownik ochrony Bielsko-Biała
  • Pracownik socjalny Bielsko-Biała
  • Pracownik kolei Bielsko-Biała
  • Pracownik umysłowy Bielsko-Biała
  • Pracownik fizyczny Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392