Pracownik budowlany: Cieśla szalunkowy, Zbrojarz, Betoniarz. Wrocław, 35 zł na rękę
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Lokalna ogólnobudowlana firma z Wrocławia, która specjalizuje się w budownictwie przemysłowym, w celu wsparcia zespołu, zatrudnimy osoby na stanowisko:

Pracownik budowlany: Cieśla szalunkowy, Zbrojarz, Betoniarz.

Praca od zaraz.

Miejsce pracy: Wrocław.

Warto zadzwonić i umówić się na rozmowę z kierownikiem.

Inwestycja: budowa zbiorników.

Stawka:  do ustalenia z kierownikiem bezpośrednio według lat stażu i umiejętności.  Od 30 do 35 zł na rękę.

Zakres obowiązków (w zależności od umiejętności):

-         Prace w stanie surowym, żelbetowe,

-         Montaż/demontaż deskowań systemowych (PERI, DOKA),

-         Wbudowanie i pielęgnacja mieszanek betonowych,

-         Wykonanie izolacji poziomej z foli, z emulsji bitumicznej,

-         Prace porządkowe na terenie budowy,

-         Obsługa elektronarzędzi (szlifierka, wibratory do betonu, agregat spalinowy, kompresor powietrza, wiertarka),

-         Pomoc przy zbrojeniach.

Wymagania:

-         Doświadczenie na żelbetach,

-         Udokumentowane doświadczenie min 18 m-ce,

-         Brak nałogów,

-         Gotowość pracy w delegacji.

Proponujemy:

-         Zatrudnienie na umowie o pracę (pierwsza umowa zlecenie na 3 m-ce),

-         Stabilną i długoterminową współpracę,

-         Prace od 7 do 17, w sobotę do 13-00,

-         Odzież roboczą.

Proszę o kontakt TYLKO osoby zdecydowane.

Więcej szczegółów i ustalenia dnia spotkania pod numerem telefonu 502 267 530

 lub sms „budowlanka Wrocław”.

Nr wpisu do Rejestru: 13 471

  • Praca Wrocław
  • Betoniarz Wrocław
  • Pracownik na wysokościach Wrocław
  • Rzeczoznawca budowlany Wrocław
  • Deweloper budowlany Wrocław
  • Zbrojarz Wrocław
  • Cieśla Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238