PRACOWNIK BUDOWLANY - BRANŻA SANITARNA
  • Jawor
Jawor, Jawor, Dolnośląskie, Polska
Cti-Jawor sp. z o. o.
13. 9. 2024

Firma CTi-Jawor sp. z o.o. specjalizując się w budowie zewnętrznych sieci i przyłączy gazowych, wodnych, sanitarnych.
Opis stanowiska pracy:
• Praca przy budowie rurociągów polegająca miedzy innymi na: oznakowaniu terenu budowy, zabezpieczaniu wykopu, prowadzeniu wykopów ręcznie, demontażu i odtwarzaniu nawierzchni, zagęszczeniu gruntu i jego kontroli, czynnościach pomocniczych przy montażu sieci, pracach wykończeniowych.
Wymagania:
• wykształcenie zawodowe
• umiejętność pracy w zespole
• dokładność w wykonywaniu powierzonych prac
• doświadczenie przy pracach zmiennych np. układanie kostki, polbruku
• mile widziane prawo jazdy min. kat. B
Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
• Atrakcyjne wynagrodzenie - stawka godzinowa + premie
• Możliwość długotrwałej współpracy

  • Praca Jawor
  • Pracownik fizyczny Jawor
  • Pracownik biurowy Jawor
  • Pracownik produkcji Jawor
  • Jawor - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567