Pracownik Budowlany
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
Profisol Group Sp. z o.o.
8. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • montaż konstrukcji i modułów fotowoltaicznych
  • montaż okablowania
  • montaż ogrodzenia
  • inne prace budowlane związane z budową farm

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • chęci do pracy i nauki nowych zagadnień
  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi, elektronarzędzi
  • dyspozycyjność do pracy w ciągłej delegacji

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wiedzy
  • bezpłatne dojazdy do pracy oraz noclegi
  • dla osób wyróżniających się zaangażowaniem oraz szybko uczących się - podwyżki oraz możliwość awansu

  • Praca Zielona Góra
  • Deweloper budowlany Zielona Góra
  • Rzeczoznawca budowlany Zielona Góra
  • Pracownik fizyczny Zielona Góra
  • Pracownik ochrony Zielona Góra
  • Pracownik socjalny Zielona Góra
  • Pracownik biurowy Zielona Góra
  • Pracownik produkcji Zielona Góra
  • Pracownik kolei Zielona Góra
  • Pracownik umysłowy Zielona Góra
  • Pracownik administracyjno - biurowy Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584