Pracownik Budowlany
  • Mysłowice, śląskie
Mysłowice
Big Jobs Sp. z o.o.
3. 10. 2024

Jesteśmy biurem pracy z siedzibą w Katowicach i oddziałem we Wrocławiu. Dla firmy specjalizującej się w budowie domów jednorodzinnych od podstaw, poszukujemy osoby z doświadczeniem w pracy na budowie jako murarz, zbrojarz, lub cieśla szalunkowy. Praca na terenie województwa śląskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą;
  • pracę od poniedziałku do piątku, 8-9 godz. dziennie;
  • wynagrodzenie w wysokości 25 zł netto na godzinę;
  • odzież roboczą;
  • możliwość transportu z Dąbrowy Górniczej lub Mysłowic.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na budowie, głównie przy pracach murarskich, zbrojeniowych i szalunkowych;
  • dobra organizacja pracy i dokładność;
  • dyspozycyjność.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac zgodnie z kwalifikacjami;
  • dokładność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • dbałość o powierzony sprzęt

Zachęcamy do przesyłania aplikacji.
Prosimy o załączenie CV.

nr KRAZ: 27986

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez BIG JOBS sp. z o. o. z siedzibą w: Jana III Sobieskiego 27/4, 40-082 Katowice, jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  • Praca Mysłowice
  • Pracownik biurowy Mysłowice
  • Pracownik fizyczny Mysłowice
  • Pracownik produkcji Mysłowice
  • Mysłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521