Pracownik Budowlany
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
CD S.A.
28. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: wykonywanie prac ogólnobudowlanych zgodnie z wytycznymi przełożonych pomoc przy przygotowaniu terenu budowy oraz utrzymanie porządku na placu budowy wykonywanie prac związanych z murowaniem, tynkowaniem, malowaniem, wierceniem czy kładzeniem płytek zabezpieczanie miejsc pracy oraz narzędzi budowlanych pomoc przy rozkładaniu i przygotowaniu materiałów budowlanych przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy na budowie wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych. WYMAGANIA: posiadanie doświadczenia w pracy na budowie umiejętność obsługi prostych narzędzi budowlanych zdolności manualne sumienność i odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań umiejętność pracy w zespole znajomość podstawowych zasad BHP na budowie chęć do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych gotowość do wykonywania różnorodnych prac budowlanych (np. prace związane z wykończeniem, montażem czy remontem) OFERUJEMY: niezbędne narzędzia do wykonywania pracy prywatną opiekę medyczną grupowe ubezpieczenie na życie

  • Praca Bielsko-Biała
  • Rzeczoznawca budowlany Bielsko-Biała
  • Deweloper budowlany Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Pracownik ochrony Bielsko-Biała
  • Pracownik socjalny Bielsko-Biała
  • Pracownik kolei Bielsko-Biała
  • Pracownik umysłowy Bielsko-Biała
  • Pracownik fizyczny Bielsko-Biała
  • Pracownik biurowy Bielsko-Biała
  • Pracownik administracyjno - biurowy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392